Szkolny kramik z różnościami

sobota, 22 października 2016

Jesienna kartka urodzinowa

Podstępny wirus zaatakował mnie znienacka, siedzę sobie więc w domu i skoro mówić nie bardzo mogę, to sobie kleję. I tak oto wczoraj przez cały dzień powoli powstawała ta oto kartka. Miała być w ciepłych kolorach miedzi, więc potraktowałam ją jesiennie i oprócz kwiatów, dołożyłam szyszeczki i zasuszone drobne owocki dzikiej róży(?). Ale troszkę się z nią pobawiłam, poszarpałam, potuszowałam, później maska, mgiełka. Ramkę pokryłam pastą brokatową i położyłama ją na wcześniej wyciętą ślicznym tatteredkowym wykrojnikiem z Hobby Studio koronkową ramkę. Następnie białe piankowe różyczki spryskałam rudobrązową mgiełką i trochę pomaltretowałam. Ułożyłam bukiet dokładając róże herbaciane i listki min miszmaszowe tekturki projektu Izy-Oribelli:) I trochę rannej rosy na koniec:) A teraz pora na kartkę:)

 Tekturki miszmaszowe

Kartkę zgłaszam na wyzwanie do Miszmasz Papierowy Tekturka po przejściach. Chciałabym jeszcze zgłosić na Fana tekturek, ale nie mogę znaleźć:(

Do Papelii na wyzwanie z tekturką

Do Skarbnicy Pomysłów na Bingo z liściem, bo jest kolor brązowy, sznurek i liście.

I do Craft Style
I jeszcze do Allsorts Challenge na wyzwanie Sparkle and Shine- ramka jest brokatowa.
Na koniec skopiowałam tekst z wcześniejszego posta dotyczący kiermaszu. Serdecznie dziękuję tym z Was, którzy już do mnie napisali i chcą pomóc mnie w organizacji, a przede wszystkim pomóć swymi pracami Maluchom.
Kto do mnie zagląda od dłuższego czasu wie, a kto nie wchodzi regularnie, to się dowie, że co roku w mojej szkole organizuję kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę Jokes, szóstkę ciężko chorych dzieci. Zbieram na ten cel materiały do pracy, prosząc sklepy o sponsorowanie - w następnym poście podam listę sklepów, które już nas w tym roku wsparły.  ( to już zrobiłam) A na blogu zawsze proszę o wsparcie w postaci Waszych pięknych, niepowtarzalnych prac. Co niniejszym i teraz czynię. Kiermasz odbędzie się 3 grudnia. Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę dla maluchów, proszę o mail. Podam adres przesyłki. Z góry bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję.
Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny i każde pozostawione tu słowo. Mam nadzieję,że chciaż przed kiermaszem wejdzie tu mnóstwo ludzi, a część będzie chciała pomóc.
Dobrego weekendu:)