Szkolny kramik z różnościami

wtorek, 13 listopada 2012

Ślub w klimacie retro

Tak bardzo spodobał mi się scrapek "niedzielna wycieczka" z DeaArt, że postanowiłam wykorzystać go do kartki ślubnej. Kartka jest duża, bo i scrapek duży...
Jest piękny słoneczny dzień, kwitną kwiaty, latają delikatne motyle... Wśród nich mknie fantastyczny pojazd ślubny i dwoje ludzi, którzy śpieszą, by powiedzieć sobie TAK na długie szczęśliwe lata... ;) I będą żyć długo i szczęśliwie:)
Kartka leży...
kartka stoi;)
i kilka zbliżeń...
Oprócz scrapka do kartki wykorzystałam piękny papier z Galerii Papieru, stempelek motyl Didre z Montażowni, który embossowałam mieniącym się pudrem do embossingu ze Scrap.Comu, stempel z napisem z Lemonade.
Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny, a zwłaszcza za pozostawiane komentarze:)
Zapraszam do brania udziału w II wyzwaniu DeaArt:) 
I na koniec...
 1 grudnia organizuję w szkole kolejny już kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony będzie na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę, czyli szóstkę chorych dzieci:) Mam nadzieję, że w tym roku znów znajdą się życzliwe osoby, które nas wspomogą:) Wiadomo,  że czym więcej pięknych prac zbierzemy to tym więcej możemy zarobić, czyli możemy bardziej pomóc:) Z góry Wam za wszystko dziękuję:) Piszcie na maila, prześlę Wam adres do wysyłki:) Dziękuję tym, którzy odpowiedzieli już na ten apel:) Dziękuję za Wasze wielkie serca:)
Dobrej nocki:)