Szkolny kramik z różnościami

sobota, 1 marca 2014

Kartka na roczek i wygrana w Craft Wawa

Dawno, dawno temu,  bo chyba jeszcze w listopadzie zostałam poproszona o karteczkę dla małego Grzesia, który kończył roczek:) Postawiłam na wiosenne klimaty i kolorki. Wykorzystałam odjazdowy stempelek - ta fryzura mnie nieustająco rozbawia i jest bardzo adekwatna do okoliczności wiekowych;)
A oto i sama karteczka, która troszkę czekała na swoją premierę tutaj;)
 warstwy:
szczególiki

I ze środeczkiem:)
Kartkę zgłaszam na wyzwanie
do City Crafter Challenge na wyzwanie Do you speak English?
do Trough The Craft Room Anything goes
i do Word Art Wednesday Anything goes
i jeszcze do Allsorts Challenge Spring is coming.
No muszę, po prostu muszę się pochwalić paczką cudnych bardzo potrzebnych przydasiów, które wygrałam na Craft Wawie:) Papierki niezwykłej urody, moja pierwsza  w życiu maska, badziki, tekturki, kwiatuszki, retro ćwieki, stempelek z piórkami - czyli wszystko, co tygryski lubią najbardziej i do tego cudna koszulka bawełniana z ręcznie malowanym kotem...Ale to nie koniec... Pomyślałam sobie, jakie cudne, ale jestem szczęściarą, chociaż....zamarzyło mi się, że w paczce znajdę coś z Lemoncraft...nie wiem dlaczego...ot takie marzenie... czasem nie wiadomo dlaczego sobie człowiek coś pomyśli...
i za kilka dni dostałam paczkę od Ani Zaprzelskiej z cudnym romantycznym zestawem papierów z buttonami... No nie wierzyłam... Nawet mail napisałam do Ani, skąd ta paczka i dlaczego...i że oczywiście nie oddam za żadne skarby;) Może to potwierdzić;)
Ogromnie za tę całą pakę dziękuje wszystkim sponsorom:) To taka radość, że trudno to opisać:)  Tym bardziej, że wszystkie materiały mi się ogromnie podobają, jakby ktoś pakując znał mój gust:)
Wam wszystkim Tuzaglądaczom dziękuję za każde pozostawione słówko:) I za to, że ze mną jesteście:) Mam teraz mniej czasu, bywam tu rzadziej, a już na pewno mniej tworzę...Ale staram się czasem wpaść do Was i napisać coś:)
Miłego weekendu:)
Ps
Baaardzo się cieszę, że się Wam moja łączka kwiatowa podobała;)