Szkolny kramik z różnościami

poniedziałek, 4 lutego 2013

Zamknięte w ramce

Dziś pojawiło się na blogu inspiracyjnym DeaArt nowe wyzwanie "Zamknięte w ramce". Należy przygotować pracę z dodatkiem ramki:) 
Na tę okoliczność przygotowałam dwie kartki:)
Pierwsza jest w kremowym kolorze. Wykorzystałam piękną filigranową bazę kartki z DeaArt. Dołożyłam róże, małe kwiatki, perły, krople rosy....Na brzegu karki przysiadł motylek. Od środka kartkę( która jest z perłowego papieru) podkleiłam kremowym papierem, na taśmie dystansowej...

I rzut oka na szczegóły:)


Do drugiej kartki użyłam delikatną okrągłą perłową ramkę w kolorze kremowym i piękny brokatowy papier, z którego wycięłam kwiaty i ułożyłam z nich bukiet. Dołożyłam kilka kremowych kwiatuszków, listki, kilka kropel rosy..., a perłowy motylek otrzymał główkę z perły:)
Tu widać, jak przestrzennie wyglądają kwiaty:) I błysk papieru..
Serdecznie Was zapraszam na to wyzwanie:)
Na koniec jeszcze chciałabym się pochwalić cudną niespodzianką, którą wygrałam u Aliny, a która przyszłą do mnie w czasie ferii:)
Gdy niecierpliwie rozdarłam kopertę, wypadł z niej ten śliczny woreczek, a z niego wyjęłam cudną podusię:) Alinko, dziękuję Ci z całego serca:) *
Dziękuję Wam za to, że do mnie zaglądacie:) Szczególnie dziękuję tym, którzy znajdują chęć i czas, by zostawić ślad po swojej wizycie:)
ps
Na obydwu kartkach przysiadł motyl, wiec zgłaszam je na wyzwanie motylowe do Projektu Wagi Ciężkiej.
Z pewnością obydwie kartki są tematycznie związane z miłością, więc zgłaszam je na wyzwanie do blog sklep-ewa:)
Pierwszą zgłaszam do Anything Goes Challenge.