Szkolny kramik z różnościami

poniedziałek, 1 czerwca 2015

Let's Get Arty- wyzwanie 64- przebarwienia

Dziś na blogu Let's Get Arty rozpoczęło się nowe wyzwanie "Discoloration". Należy zabarwić, pobrudzić, poplamić swoją pracę:)
Ja bawiłam się w ten sposób pierwszy raz. Najpierw przygotowałam tło używając kawy, herbaty czarnej i owocowej. Jak wyschło, użyłam go do stworzenia dwóch kartek.
Do pierwszej kartki podarłam tło dzieląc na trzy części..., następnie poszarpałam i potuszowałam...

Następnie wycięłam kilka błękitnych róż i na kostkach dystansowych podkleiłam tworząc bukiety. Dołożyłam brązowe serwetki i maleńkie stokrotki... Na koniec na róży przysiadł motyl...
Tu troszkę widać warstwy...
Druga kartka jest zupełnie inna...
Tło spryskałam turkusową mgiełką używając wyciętej serwetki, którą później wykorzystałam do bukietu, wyginając tak, by stworzyć przestrzeń. Ułożyłam bukiet z róż i gałązek z drobnymi białymi kwiatuszkami. Dołożyłam zafarbowane na turkusowo stokrotki i dratwę...tu widać jak serwetka unosi się nad kartką:)
Zobaczcie co zrobiły moje utalentowane koleżanki z DT. Mnie bardzo się ta zabawa z barwieniem papieru podobała;) Mam nadzieję, że się skusicie na zabawę z nami. Bardzo Was zachęcam do wzięcia w nim udziału. Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie wygrać, musicie przygotować pracę tylko na to wyzwanie, w przeciwnym wypadku możecie zdobyć tylko wyróżnienie.
Dziękuję za każde miłe słowo, które pozostawiacie:)
Mnóstwo serdeczności Wam posyłam:)