Szkolny kramik z różnościami

niedziela, 6 listopada 2016

Duża kartka dla mężczyzny,

który lubi ogród. Mogły więc pojawić się kwiaty... Najpierw wymyśliłam sobie, że muszą być dechy- miałam takie ze Skarbnicy Pomysłów. Poukładałam deski na siebie... W przepastnych zasobach własnych znalazłam pięknego ptaka, którego posadziłam na zielonej i kwitnącej gałęzi... To chyba jeszcze lato w pełni, albo wczesna ciepła jesień... A za oknem coraz zimniej, brrr... 


Kartkę zgłaszam na wyzwanie Kartkowego ABC - bo ptak to zmediowana tekturka
do Crafty Sentiments na wyzwanie Anything Goes
do Fab'n'Funky na wyzwanie Animals

Chcę się też pochwalić, że moja jesienna kartka wygrała wyzwanie w Craft Style:) Ależ się cieszę!!!! Bardzo dziękuję!!!!
Na koniec, to już u mnie jesienna tradycja;), wklejam informacje kiermaszowe z poprzednich postów:
Kto do mnie zagląda od dłuższego czasu wie, a kto nie wchodzi regularnie, to się dowie, że co roku w mojej szkole organizuję kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę Jokes, szóstkę ciężko chorych dzieci. Zbieram na ten cel materiały do pracy, prosząc sklepy o sponsorowanie - w następnym poście podam listę sklepów, które już nas w tym roku wsparły.  ( to już zrobiłam) A na blogu zawsze proszę o wsparcie w postaci Waszych pięknych, niepowtarzalnych prac. Co niniejszym i teraz czynię. Kiermasz odbędzie się 3 grudnia. Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę dla maluchów, proszę o mail. Podam adres przesyłki. Z góry bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję.
Bardzo dziękuję kolejnym darczyńcom. Przyszła paczka z pięknymi kartkami od Anetki i przesyłka z zawieszkami świątecznymi od Carmen. Paczki przysłały też sklep Scrap.Com.pl i Przyda się.
Dziękuję też serdecznie dziewczynom, które zamieściły informacje o kiermaszu na swoich blogach. Dzięki Wam zgłosiły się kolejne chętne do pomocy osoby. To wielka pomoc dla mnie w organizacji, a przez to i dla chorych dzieci. :*Powoli wracam do zdrowia, ale bez szału;)
Post długi, mam nadzieję, że ktoś wytrzymał.
Dobrego tygodnia:)