Szkolny kramik z różnościami

czwartek, 6 grudnia 2012

Pokiermaszowo 2012

W sobotę odbył się w mojej szkole kiermasz charytatywny, o którym pisałam w każdym poście od miesiąca:) Do jego sukcesu przyczyniło się wiele osób, w tym wiele z Was:)
Chcę dziś ogromnie podziękować wszystkim, za pomoc i zaangażowanie. 
Moim uczniom małym i dużym, bez których nie byłoby wielu pięknych ozdób, a którzy jak co roku ogromnie się starali, by wszystko zrobić jak najpiękniej:) W tym absolwentkom dwóm, które specjalnie przyszły, by popracować dla innych:)
Ogromnie dziękuję sklepom: Magicznej Kartce, Scrapkowi, DeaArt, The Mini Art, ScrapCafe, Galbis oraz Marysi za mnóstwo materiałów, dzięki którym prace mogły być różnorodne i jeszcze piękniejsze:)
Dziękuję Oribelli, Rydii, Rae, Hani 739, Lince, Basi, Ewcikowi, Malgodii, Agnieszce(Cyga), Ewie Jurewicz, Agnieszce K, moim najstarszym, bo dorosłym już kółkowiczkom oraz moim koleżankom z pracy za przepiękne prace:)
Jestem Wam ogromnie wdzięczna:) Sama nic bym nie zrobiła, a dzięki Wam możemy pomagać:)
A teraz długa fotorelacja. Jakość zdjęć niestety pozostawia dużo do życzenia, ale mam nadzieję, że to Was nie zrazi... Lepszych już nie będzie...;)
Zacznę od aniołków:
Z muszelek... starsze dziewczynki stworzyły zgrabne maleństwa na choinkę
te wyplatały najmłodsze dzieci....na szaszłykowych patyczkach;)
a tu z prawej stoją aniołki cekinowe, też robione przez maluch na jednej z imprez urodzinowych;)
teraz choinki: pomysł na nie przyszedł mi do głowy, gdy oglądałam inspiracje uhakowe....a resztę zrobiły dziewczynki ze średniego kółka, czyli z klas 5 i 6...
tu dwa pudełka w kształcie choinki...dekupażowane, tudzież przecierane namiętnie...i inne dekupaże...moich dorosłych kółkowiczek...plus bombki w tle.. To pomaziane pudełko pokażę następnym razem bliżej;)
a jak bombki to i zawieszki różnorakie..., tu zawieszki  zrobione przez dziewczynki z klas 5, 6 i 1gimnazjum:) A motywy udostępnione przez Janet ( specjalnie wzięłam udział w konkursie:))
tu zawieszki decoupage i nie tylko:)- dorosłe;)
A tu zawieszki z gwiazdą betlejemską najmłodszych dzieci:) Trudne dla nich, ale świetnie sobie poradziły:)
i znów zawieszki dorosłe- tu widać ich więcej:)
i nasze kalendarze tzn moje i kółkowiczów z klas 5-6 i 1 gimnazjum...

i na koniec kartki: te są maluchowe...nie uwierzycie jakie czyściutkie...
Tu rzut oka na Wasze prace:)i trochę kartek zrobionych przez starsze dzieci:

Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca. Mimo, że za oknem było bardzo szaro i chłodno, przyszło mnóstwo ludzi o gorących sercach, którzy większość rzeczy kupili i dzięki którym zrobiło się ciepło i baaaaardzo pogodnie:) Sprzedaż  trwa nadal, więc do Bożego Narodzenia pula zebranych pieniędzy się powiększy:)
Dobrej nocy Wam życzę:) Mam nadzieję, że do wszystkich zajrzy św. Mikołaj:) Biegnę do łóżka,że mnie nie ominął;)