Szkolny kramik z różnościami

poniedziałek, 4 marca 2013

VI wyzwanie w Dea Art

Dziś rozpoczęło się kolejne, VI już wyzwanie w Dea Art : "Ko, ko jajko spoko" :) Należy przygotować pracę z jajem w roli głównej, co przed świętami z pewnością trudne dla Was nie będzie:) Ale tym razem przewidziana jest dodatkowa nagroda niespodzianka dla wylosowanej osoby, z tych z Was, które użyją scrapka ze sklepu DeaArt:)
Ja tym razem postanowiłam na chwilkę zostawić kartkowanie i przygotowałam dla Was jajka-zawieszki świąteczne:) Przezroczyste jaja z pleksi okleiłam wykorzystując technikę decoupage:)
 Do tych dwóch jajek użyłam tej samej pięknej serwetki retro, którą położyłam na całość. Pierwsze zostawiłam "czyste", w drugim pocieniowałam brzegi farbą w kolorze starego złota...

 Do tego jaja użyłam pięknej serwetki z zajączkiem, następnie okleiłam ją białym papierem ryżowym, a następnie brzegi pocieniowałam bursztynową farbą.
 Tutaj wykorzystałam śliczny, delikatny motyw z bardzo wiosennego papieru ryżowego, a następnie okleiłam całość białym papierem ryżowym...i lekko pocieniowałam brzegi...
Zapraszam Was do obejrzenia na  blogu inspiracyjnym,  co pięknego przygotowały moje zdolne koleżanki:) Mam nadzieję, że zaraz ochoczo zabierzecie się do pracy i zgłosicie mnóstwo pięknych dzieł:)
Tymczasem ogromnie dziękuję za wszystkie Wasze ciepłe słowa , które tu zostawiacie:)***
No i muszę się na koniec pochwalić,że Dziewczyny ze Scrap Pasji doceniły moje i dziecięce wąsate walentynki:) Bardzo dziękuję i oczywiście baaaaaardzo się cieszę:)
Miłego wieczoru:)