Szkolny kramik z różnościami

wtorek, 15 listopada 2016

Moje gościnne listopadowe występy w Craft Style.

Niedawno wygrałam wyzwanie w Craft Style i w nagrodę zostałam zaproszona do zaprezentowania siebie i tego co robię na blogu sklepowym.
Na tę okoliczność przygotowałam dużą jasną urodzinową kartkę w styluktóry bardzo lubię. Bazą jest piękny papier Studio 75 Marzenia Alicji, z którego oprócz tła, wycięłam dużo delikatnych kwiatów i liści, które wyprofilowałam, oraz życzenia i zegar. Do tego dołożyłam koronkę, maskę i pastę strukturalną, taśmę washi tape z nutkami, sznur pereł, trochę gazy i mikrokulki. Na koniec na kartce przysiadł motyl i pojawiły się krople rosy... 
Mam nadzieję, że się Wam spodoba:)


Ogromnie dziękuję za zaproszenie. Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie.

Na koniec, to już u mnie jesienna tradycja;), wklejam informacje kiermaszowe z poprzednich postów:
Kto do mnie zagląda od dłuższego czasu wie, a kto nie wchodzi regularnie, to się dowie, że co roku w mojej szkole organizuję kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę Jokes, szóstkę ciężko chorych dzieci. Zbieram na ten cel materiały do pracy, prosząc sklepy o sponsorowanie. A na blogu zawsze proszę o wsparcie w postaci Waszych pięknych, niepowtarzalnych prac. Co niniejszym i teraz czynię. Kiermasz odbędzie się 3 grudnia. Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę dla maluchów, proszę o mail. Podam adres przesyłki. Z góry bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję.
Bardzo, bardzo dziękuję kolejnym osobom i sklepom, które przesłały swoje podarki. Dostaliśmy produkty ze sklepu Świat Koralików,a także od Etoile.
Dzięki temu, że publikujecie informacje kiermaszowe u siebie na blogach, grono darczyńców ciągle się powiększa. Dziękuję Wam za taką pomoc również.
Dziękuję, że zaglądacie:) Za każdy komentarz...
Dobrej nocy...
PS, nie mogę pozbyć się tego białego tła. Nie pamiętam, jak wstawiać takie samo tło, jak w ustawieniach.... kurka!

Kartkę chciałabym zgłosić do Essy Floressy na wyzwanie Vintage Shabby Shic. Jest kolor niebieskoszary, koronka, sznurek, kwiaty w delikatnym różu...

Candy w Lemoncraft

Nowe cudne papiery Lemoncraft do wygrania:) Bardzo, ale to bardzo bym chciała;) Ale pewnie nie ja jedna...;)
Informacja o candy na blogu Lemoncraftu.