Szkolny kramik z różnościami

poniedziałek, 5 marca 2012

Pomagamy!

Dziś będzie o pomocy....
Niedawno dowiedziałam się o Elizie, która jest ciężko chora. Cyt z jej bloga:
"W Polsce kilkanaścioro dzieci choruje na chorobę Niemanna-Picka, Eliza jest jednym z nich. Do tej pory nikt z tym schorzeniem nie dożywał dorosłości (Eliza straciła już starszego brata).
Od niedawna dostępne jest lekarstwo (Zavesca), pozwalające powstrzymać rozwój choroby. Koszt terapii to około 12 000 złotych tygodniowo (przeszło 600 000 złotych rocznie). Nikt samodzielnie nie jest w stanie takich pieniędzy zorganizować, dlatego czekając na decyzję o refundacji z NFZ, rodzice Elizy desperacko szukają funduszy."
Wszystkie szczegóły na jej blogu, wystarczy kliknąć w fotkę.

Pomóc można w różny sposób. Można wpłacić na konto, można przekazać 1% podatku, można też przekazać coś na aukcje na allegro. To mogą być Wasze piękne prace, ale także nietrafione prezenty i inne rzeczy, które akurat nie przychodzą mi do głowy. Mam adres, na który należy przesyłać rzeczy przeznaczone do wystawienia na allegro. Jeśli ktoś z Was chciałby go ode mnie otrzymać, niech napisze na maila:) Jeśli ktoś z Was chciałby dodatkowo pomóc, to może rozpowszechnić te informacje u siebie na blogu, w swoich miejscach pracy ( ja już w szkole zaczęłam z dziećmi tworzyć rzeczy na aukcje)... Na pewno wspólnie uda nam się uratować życie Elizy.
Dobrej nocy:) I dziękuję, że zaglądacie...