Szkolny kramik z różnościami

czwartek, 2 lutego 2012

zimowa wymianka

Na początku stycznia zapisałam się na "śnieżnobiałą wymiankę" u Modrak. Wylosowałam Sąsiadki, dla których przygotowałam białe różności:)
Obowiązkowo miała być kartka zimowa, więc zrobiłam...skrzy się w słońcu jak na śnieg przystało;) Pierwszy raz użyłam gazę, ale efekt mi się spodobał... Kilka zdjęć, bo chciałam Wam pokazać jak się skrzy, ale i tak nie wiem czy coś zobaczycie:) Ja to wiem, więc widzę;)dołożyłam kilka lodowych gwiazdek..
zrobiłam śnieżny kwiat ze skrzącej wełny- można go do czegoś przyszyć, dowiązać, lub zawiązać nim cokolwiek( z tyłu zostawiłam sznureczek do ewentualnego zawiązywania), środek ozdobiłam białymi perełkami

Zrobiłam też śnieżnobiałą zakładkę, w zimowym ubranku:)
I dwie prawie białe broszki - bo dwie Dziewczyny obdarowywałam:)Do tego dorzuciłam garści różnych różności, które to nie wszystkie białe były:) 
Ja natomiast dostałam od nich piękne świeczniki decoupage, śliczną kartkę, słodkości i przydasie:) Ale nie zrobiłam zdjęcia, a po słodkościach ślad zaginął;) Jeśli Dziewczyny na swoim blogu pokażą, co wysyłały, to pożyczę od nich zdjęcie i wrzucę tu:) Pożyczyłam zdjęcie, więc wrzucam;)
Bardzo mi się podobała ta zabawa:) Dziewczynom dziękuję za wszystkie prezenty a Modrak za bardzo sprawną organizację.
Pozdrawiam Was bardzo ciepło i życzę dobrej nocki:)
Dziękuję za Wasze dobre słowo:)***