Szkolny kramik z różnościami

środa, 8 maja 2013

Losowanie w candy i kartka komunijna:)

Przed chwilą wylosowałam osobę, która otrzyma troszkę słodkości ode mnie:)
Najpierw jednak chciałabym podziękować wszystkim, które odważyły się ( bo były to same przedstawicielki płci pięknej) wziąć udział w mojej niespodziankowej zabawie:) Dziękuję też najpiękniej jak potrafię za tyle przemiłych życzeń urodzinowo- imieninowych:) Było mi niezwykle miło, gdy je czytałam:) Jaka szkoda, że czas świętowania tak szybko mija;) Żeby już dłużej Was nie trzymać w niepewności, to ogłaszam wszem i wobec, że wujek random z 42 nr wygenerował nr 19, pod którym ukrywa się ROMA. Niestety miałam problem z wklejeniem zdjęcia z losowania, wiec musicie uwierzyć mi na słowo;)
Bardzo mnie ucieszył też fakt, że mimo, iż nie było to wymogiem zabawy postanowiłyście zostać obserwatorkami moich poczynań, dlatego 300 osoba także otrzyma ode mnie niespodziankę:) Jest nią Małgorzata Chrobak:)
Gratuluję dziewczyny i proszę o adresy na maila i odrobinkę cierpliwości:)
A na koniec wrzucam kartkę komunijną:) Duża,formatu A5. Kremowo - biała. Z dodatkiem lawendowych różyczek..., na papierze czerpanym, z dodatkiem pereł, suszonych trawek... Hostia, kielich i napis ze Scrapińca:) Hostię i napis pokryłam effekt crackle, a kielich pomalowałam perłową farbą i ozdobiłam perełkami w płynie:) No i na koniec kilka kropel rosy;) Dziękuję za Waszą obecność i za każde dobre słowo, które tu zostawiacie:)
Dobrej nocki:)