Szkolny kramik z różnościami

środa, 12 października 2011

CraftShow i wspomnienia:)

W sobotę był u nas CraftShow:) Byłam na każdym z dotychczasowych, ale tym razem postanowiłam się dokształcić:) Tak więc wzięłam udział w warsztatach sutaszowych prowadzonych przez Calistę i w warsztatach ze scraporigami prowadzonych przez Oribellę. I jedne i drugie rewelacyjne... Tak pilnie się uczyłam, że praktycznie przeleciałam tylko stoiska sklepowe- i nakupiłam przede wszystkim sznurków, w pędzie zagadnęłam to tu to tam i impreza się skończyła:) Wróciłam baaaaaaardzo zadowolona... i trwam w tym zadowoleniu do dziś:):):)
A teraz kilka zdjęć z warsztatów sutaszowych, które zrobiła moim aparatem Calista ( bo ja nie miałam czasu, tak ciężko pracowałam;) Dziękuję Olu:)
Ta skupiona osóbka w czerni po prawej, to ja:)

Tu widać troszkę jak obszywam;) Jak skończę całość, to wtedy pokażę;)
To były jedyne zdjęcia, bo później z wrażenia już nie wyjęłam aparatu;) I tak dobrze,ze chociaż przez chwilkę pamiętałam,że go mam:)
Na warsztatach origami zdjęcia robiła Oribella, więc u niej je będzie można zobaczyć:)
Dziękuję wszystkim za doskonałą zabawę i cudną atmosferę:)
PS. Po tej całej uczcie warsztatowej czekał mnie w domu jeszcze deser:) Linka uznała, że moje twórcze wytworki zasługują na wyróżnienie:) Linko dziękuję Ci ogromnie:) Cudowne uczucie być docenionym:) Wasze komentarze także powodują, że tak się czuję:) Mają moc;) Dziękuję Wam za nie:)
Przede wszystkim dedykuję to wyróżnienie Caliście i Oribelli, w podziękowaniu za moje twórcze uniesienia, nie tylko na warsztatach, również oglądając ich prace na blogach:)
Jest jeszcze całe mnóstwo inspirujących mnie osób:) Widać to, myślę, na pasku z lewej, gdzie umieszczam adresy Waszych blogów, gdzie lubię wpadać i podziwiać to co stworzycie:) Dlatego będzie mi miło jeśli poczęstujecie się tym wyróżnieniem:)
Pozdrawiam i życzę Wam dobrej nocki:)