Szkolny kramik z różnościami

wtorek, 15 października 2013

kartki na ślub i na chrzest i kiermaszowe ogłoszenia parafialne:)

Do DeaArt w ramach inspiracji przygotowałam dwie kartki na dwie różne uroczystości:)
Pierwsza A6, w beżach, ślubna..., na delikatnym papierze z zestawu Sweet Dream, z wykorzystaniem dekoracyjnego wykrojnika z pnączem bluszczu:) Dołożyłam drobne kwiatuszki, budkę dla ptaszków i same ptaszki:) A także piękny cytat :)

Druga kartka większa, format A5, na chrzest dziewczynki:) Na papierze z zestawu Kapuśniaczek Pastelowy, na wykrojnikowej serwetce umieściłam ilustrację ślicznego dzidziusia i otoczyłam go bukietem kwiatków, w tym maleńkimi dziurkaczowymi hortensjami. Tekturowy napis pociągnęłam Glas Effekt Gel i dołożyłam kilka kropel rosy:)
Kartka na stojąco( widać jak lśnią litery)
i na leżąco:
zbliżenie na detale...piękny ćwiek z Artimeno:)
i środek... Po lewej stronie modlitwa Aniele Boży..., w rameczce wyciętej tym wykrojnikiem. Po prawej świeca chrzcielna ozdobiona hortensjami...
I jeszcze bliżej:
Dziękuję, że zaglądacie i za każde pozostawione słowo:) Kartkę ślubną zgłaszam do zabawy Gra w  Kolory, organizowanej przez Mimowolne Zauroczenia:) A kartkę na chrzest zgłaszam do Craftowego Ogródka:)
A i chciałam się pochwalić, że moja kartka jesienna została wyróżniona w wyzwaniu Allsorts Challenge Blog:) Jest w top 5:)Ogromnie się cieszę:)

A na koniec ważne ogłoszenie parafialne:) 
Większość z Was już wie, że co roku organizuję w mojej szkole kiermasz charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na pomoc dla pięcioraczków brzeskich i Eliszki Jokes, czyli na szóstkę bardzo chorych dzieci:) I jak co roku, również do Was kieruję prośbę o pomoc  i liczę na Wasze WIELKIE serca:) Gdyby ktoś z Was chciałby dołączyć, to proszę informację na maila, podam adres:) Dziękuję serdecznie za już okazaną pomoc hojnym sklepom (w przypadkowej kolejności) :) Galerii Papieru, Scrapińcowi, Scrap.com.pl, Lemonade, Lemoncraft, Artimeno, DeaArt, Studio75, Galerii Rae, Craftfun, Na Strychu. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam, gdyby coś, to przepraszam... W tym roku kiermasz odbędzie się 7 grudnia:)
Dobrej nocy...ja właśnie zaniemówiłam..., jutro będę tylko pisać na tablicy;)