Szkolny kramik z różnościami

środa, 10 grudnia 2014

Pokiermaszowo 2014

Dużo zdjęć, ale dziś nie może być inaczej...To i tak tylko skrót;)
Zacznę od tego, że podziękuję Wam za wszelką pomoc :)
Z całego serca dziękuję także Gosi Kart, Dobrej, Goi,Agnieszce K, Ewie Jurewicz, Basi, Ewcikowi, Nordstjernie, Do KaeM, Miśce, Mejce, Bogusi, Ani L, Ani K, Ani Ch, Magdzie Ł, Agatce Ś, Izie W, Renacie P i jej koleżankom, Minice Z, Małgosi K, Izie i Zbyszkowi, p. Nieckulom, Ani M ( mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam ) za piękne prace. Marcie i jej kółkowiczom też pięknie dziękuję:) I dziewczynom i dzieciom ze świetlicy:)
Dziękuję wszystkim moim kochanym kółkowiczom od najmłodszych do najstarszych za mnóstwo serca włożonego w przygotowanie prac na kiermasz.
Dziękuję maluchom z klas 1-3 za przygotowanie tych ślicznych dzwonków z pierwszego zdjęcia- te perłowo kremowe zrobiły moje słoneczka z  kl 3;) I przedszkolakom, z którymi koleżanka przygotowała maleństwa na sprzedaż;)
Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję- To z Waszą pomocą udało nam się zebrać ponad 4 tyś zł... dla szóstki ciężko chorych dzieci... Sprzedajemy nadal, więc pula rośnie... Można wpaść na Stromą 5 i kupić sobie coś ładnego, jest jeszcze trochę rzeczy;) zapraszam;) A teraz fotorelacja:)
Jak już pisałam dzwoneczki klas 1-3
Dzwonki decoupage i szydełkowce robione przez dorosłych...
Świetlicowe kusudamy
Choinki małe i duże...dorosłe i kółkowe...
min hortensjowa...
...pistacjowa i gazetowe( dzięki Małgosiu za pomysł kręciołkowy)
piękne scrapowe choinki - dorosłe prace
tak jak i dekupaże...

Śliczne bombki kordonkowe jednej z mam..i nasze kółkowe kartki- w kolejnym poście pokażę jakie;)
Anioły zrobione przez moich najmłodszych kółkowiczów- nieustannie cieszą się wielkim powodzeniem:)
Biżuteria podkoszulkowa stworzona przez moją przyjaciółkę:)
karteczki-bombeczki najmłodszych kółkowiczów:)
Zawieszki zrobione na kółkach- klasy 4-6szk. podst i 1-3 gimnazjum... torebeczki to dar jednej z Was:) Dekupażowane zawieszki i śliczne szyszki zrobiła jedna z mam:)
...z lewej nasze kółkowe zawieszki..cd, w koszyku cudne szydełkowe bombki zrobione przez koleżankę z pracy, po prawej część bombek od różnych osób- gazetowoksiążkowa z kółka, a cekinowe zrobione i przyniesione w darze...
Po lewej oryginalne bombki z organzy i tiulu:) A dalej magnesy zakładki i obrazki robione przez moje dorosłe kółkowiczki:) i przez Was:)

Świeczniki malowane na szkle, mozaikowe podkładki, ikony robione na kółkach plastycznych prowadzonych przez koleżankę...


Stroiki już znacie;)
Malowane kamienie, obrazy malowane na szkle i Wasze piękne kartki...

Pachnące pomarańczą, anyżem i cynamonem choinki i małe słoiczkowe świeczniki zrobione przez moich kółkowiczów, piękne aniołeczki z masy solnej od Gosi,
maleństwa przedszkolakowe...
Były jeszcze fantastyczne pierniczki przyniesione przez koleżankę i doskonałe chrupiące suszone jabłuszka,przyniesione przez jedną z zaangażowanym mam,  ale nie załapały się na zdjęcia;) I była jeszcze kawiarenka i w niej pełno pyszności przygotowanych przez rodziców:)
Uff, dobrnęłam do końca mam nadzieję, że Wam też się udało:) Mnóstwo pracy i przygotowań, ale jak zawsze warto było:) Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy się zaangażowali.
Dobrej nocy Wam życzę...