Szkolny kramik z różnościami

niedziela, 21 października 2012

Kartka na 18 i same ważne sprawy:)

Dziś kilka spraw:) 
Po pierwsze wczoraj był Craftshow w Krakowie. Spotkałam mnóstwo ludzi, których już znałam w realu, ale także takich, których do tej pory kojarzyłam tylko z blogów:) Wzięłam aparat, ale z emocji nie zrobiłam żadnego zdjęcia;) Szkoda, ale może ktoś inny wrzuci jakąś fotorelację:) Dziękuję za wszystkie pogaduchy, uściski i mnóstwo śmiechu:)
Kolejna rzecz, to kartka na osiemnastkę dla młodego faceta... Robiona na tzw. "zapalenie płuc".Kartka jest prosta, w dość męskich kolorach, ale ze zrobieniem zdjęcia miałam niemały kłopot. Wróciłam z pracy po 17 i natychmiast wybiegłam z mieszkania z kartką i aparatem, żeby znaleźć słonko, które jeszcze świeciło, ale było za budynkami...szukałam więc miejsca, gdzie jeszcze złapię kilka promyków, aż do momentu gdy zaszło...hehhe. Efekt widać, zdjęcia dość szare, bez wyrazu... Pokazuję też kilka różnych propozycji dotyczących umieszczenia cyfr na kartce, bo nie mogłam się zdecydować gdzie przykleić... Wybierali więc zainteresowani, już po "sesji zdjęciowej" :)
Znajomi wybrali pierwszą wersję i wtedy dopiero cyferki dokleiłam na stałe i pociągnęłam glossem, zęby pięknie błyszczały... Przy okazji biegania z aparatem w poszukiwaniu promieni słonecznych natknęłam się na kępkę traw, które mimo braku światła mnie urzekły:)
A to już spacer dzisiejszy: Pałac w Paszkówce
i park wokół pałacu

a tu park w Skawinie
i po tym zdjęciu siadła mi bateria;) Dzięki temu koniec zdjęć;)
Na koniec ważna sprawa:
1 grudnia organizuję w szkole kolejny już kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony będzie na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę, czyli szóstkę chorych dzieci:) Mam nadzieję, że w tym roku znów znajdą się życzliwe osoby, które nas wspomogą:) Wiadomo,  że czym więcej pięknych prac zbierzemy to tym więcej możemy zarobić, czyli możemy bardziej pomóc:) Z góry Wam za wszystko dziękuję:) Piszcie na maila, prześlę Wam adres do wysyłki:) Ogromnie dziękuję sklepom Scrapek i Magiczna Kartka za materiały do prac na kiermasz:)
Dziękuję Wam za każde pozostawione słowo:) I życzę miłego wieczoru:)
Ps
Pamiętajcie o trwającym do końca miesiąca candy  w DeaArt i pierwszym wyzwaniu ( nie zapominajcie o tym, żeby w zgłaszanej pracy użyć naturalnego elementu przyrodniczego:))
A taboret z poprzedniego postu spodobał się zamawiającym, co mnie niezmiernie cieszy:)
Aaaaaaa i jeszcze moja kartka dostała wyróznienie w Digi Scrap. Dziękuję:)*