Szkolny kramik z różnościami

sobota, 15 października 2016

Dziękuję i zaczynamy kiermaszowo...

Och, poświętowałam ostatnio, że ho ho! Kwieciście więc będzie;) 
W ubiegły weekend srebrne gody:) Dziękuję za wszystkie gratulacje:) Było cudownie i niezwykle wzruszająco:*
 i fragmenty tego bukietu.


 Bukiet z baloników, ręcznie robiony przez moją Córkę, bardzo oryginalny. Nieztety zdjęcie zrobiłam mu dziś, czyli tydzień po zrobieniu i baloniki już troszkę wymiękły;)
 I bukiet, który dziś dotarł do mnie pocztą kwiatową od mojej siostry:) Dziękuję Aniu:*

W piątek było święto wszystkich Belfrów więc i moje. Dostałam portrety niezwykłej urody( które pokażę Wam, gdy zrobię zdjęcia). Od moich Maluszków  otrzymałam śliczny bukiet:)
Wszystkim Belfrom nieustająco pogody ducha i cierpliwości życzę:) Dużo radości i zadowolenia z wykonywanej pracy:)


A od moich dziewczynek z kółka dostałam śliczną kartkę przez nich zrobioną i słodką sówkę:) Obiecałam, że tu się pochwalę:) Jeszcze raz Wam Kochane bardzo dziękuję:)

Na dodatek w tym tygodniu odebrałam paczuszkę wysłaną jeszcze we wrześniu przez Kica Bijoux z ważką wygraną w organizowanym przez nią candy. Już myślałam, że zaginęła w drodze:)
Piękny wisior:) Baaaardzo dziękuję:)

 I cała zawartość paczuszki:)
 Z całego serca wszystkim dziękuję:)
Wyszedł mi bardzo długi post, więc żeby nie przedłużać to krótka informacja kiermaszowa.

Kto do mnie zagląda od dłuższego czasu wie, a kto nie wchodzi regularnie, to się dowie, że co roku w mojej szkole organizuję kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę Jokes, szóstkę ciężko chorych dzieci. Zbieram na ten cel materiały do pracy, prosząc sklepy o sponsorowanie - w następnym poście podam listę sklepów, które już nas w tym roku wsparły. A na blogu zawsze proszę o wsparcie w postaci Waszych pięknych, niepowtarzalnych prac. Co niniejszym i teraz czynię. Kiermasz odbędzie się 3 grudnia. Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę dla maluchów, proszę o mail. Podam adres przesyłki. Z góry bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję.
Dobrej nocy!