Szkolny kramik z różnościami

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

VII wyzwanie w DEAART

Dziś rozpoczęło się kolejne, siódme już, wyzwanie w DeaArt "Wiosna w koło". Należy wykonać pracę z co najmniej trzema kwiatkami i co najmniej jednym motylkiem. W ramach inspiracji przygotowałam dwie kartki na bazach ze sklepu. Kolorem przewodnim, jak widać, jest kolor słoneczny żółty. Gdy robiłam te kartki, kilka dni temu za oknem było mnóstwo śniegu, temperatury raczej niskie, więc baaaaaardzo chciało mi się wiosennych kwiatków... Stąd na pierwszej przyklejałam ile się dało;) Nie mogłam się opanować;) Wykorzystałam do niej piękną wiosenną bazę "łąka". Wszystkie listki są z wykrojnika z Artimeno:)

Przy drugiej kartce nieco się uspokoiłam;) Do pięknej bazy "prymulki"z DeaArt dołożyłam wykrojnikowe dmuchawce z Artimeno:) Dołożyłam troszkę perełek w płynie ze sklepu Kanwas a na brzegu przysiadł piękny motyl z DeaArt:)

Serdecznie Was zapraszam na to wyzwanie i na blog inspiracyjny, gdzie zobaczycie, jak z wyzwaniem poradziły sobie moje koleżanki z zespołu:) I oczywiście do sklepu, gdzie oferta poszerza się w ekspresowym tempie:)
Dziękuję Wam za wszystkie pozostawione komentarze:) Ogromnie mnie cieszą:)
Miłego wieczoru:)