Szkolny kramik z różnościami

czwartek, 27 października 2016

Ślubny exploding box

Box zrobiłam jeszcze na wakacjach. Wiem już, że się podobał. Całość w pastelowych kolorach, na papierach Lemoncraft. Tekturkę pokryłam pastą brokatową, dołożyłam róże, kilka kropel rosy.... Na to wszystko przysiadły perłowe motyle:) Box po otwarciu, z kieszonkami na prezent:) Na środku ułożyłam bukiet, który bardzo spodobał się motylom;)


 I kilka zbliżeń:
 Fruwające motyle w śroku... może nie uciekną;)?
 Troszkę rosy...
Z całego serca dziękuję za tyle pięknych komentarzy pod poprzednim postem:) Mam nadzieję, że i teraz mnie nie opuścicie:)
Pudełeczko zgłaszam na wyzwanie z tekturką po przejściach do Miszmasza:)
I do Allsorts Challengena wyzwanie Sparkle and Shine
I jeszcze do C.R.A.F.T Challenge na wyzwanie Add Ribbon, Sparkle and Shine.
I na koniec do Namaste na wyzwanie Anything  goes

Tymczasem wklejam tekst z wcześniejszego posta dotyczący kiermaszu. Serdecznie dziękuję tym z Was, którzy już do mnie napisali i chcą pomóc mnie w organizacji, a przede wszystkim pomóć swymi pracami Maluchom.
Kto do mnie zagląda od dłuższego czasu wie, a kto nie wchodzi regularnie, to się dowie, że co roku w mojej szkole organizuję kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na pięcioraczki brzeskie i Eliszkę Jokes, szóstkę ciężko chorych dzieci. Zbieram na ten cel materiały do pracy, prosząc sklepy o sponsorowanie - w następnym poście podam listę sklepów, które już nas w tym roku wsparły.  ( to już zrobiłam) A na blogu zawsze proszę o wsparcie w postaci Waszych pięknych, niepowtarzalnych prac. Co niniejszym i teraz czynię. Kiermasz odbędzie się 3 grudnia. Jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę dla maluchów, proszę o mail. Podam adres przesyłki. Z góry bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję.
Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny i każde pozostawione tu słowo. Mam nadzieję, że chociaż przed kiermaszem wejdzie tu mnóstwo ludzi, a część będzie chciała pomóc:)
Dobrego weekendu:)
Ps, właśnie przed chwilą dostałam wiadomość, że Anitka z bloga Robótkowy zakamarek napisała post na temat kiermaszu, który organizuję:) Ogromnie dziękuję!!!!!