Szkolny kramik z różnościami

piątek, 19 grudnia 2014

Kartki świąteczne- cz 3

Kolejna porcja kartek- kartki marcepanowe...bo z papierów o nazwie Zielone Marcepany z DeaArt. Zachwyciły mnie, jak je tylko zobaczyłam...ten klimat retroo:)
Kartka pierwsza z poinsettią, z suszonymi owockami i szyszeczkami, z dodatkiem pasty strukturalnej i inki gold z Retro Kraft Shopu na płatkach, liściach i na brzegach kartki tej i pozostałych...

Druga kartka z drewnianymi gwiazdeczkami i suszonymi jagodami...


I trzecia z pięknymi tagami i czerwonymi jagodami ostrokrzewu...
Dziękuję za wszystkie komentarze. Są bardzo motywujące:)
Dobrej nocki
PS
Pierwszą kartkę zgłaszam na wyzwanie Digital Paper Hu hu ha, nasza zima zła, na wyzwanie Papertakeweekly Last Christmas … Card of The Year oraz do Crafty Sentiments na Winter Challenge. Kartki zgłaszam do Scrapgangu na wyzwanie Nastrojowe święta i do Art-Piaskownicy na wyzwanie Kolory na grudzień a także doEmerald Faeries na wyzwanie Christmas red and green.

środa, 17 grudnia 2014

Kartki bożonarodzeniowe cz.2

Kolejne kartki świąteczne. Papierki z DeaArt. Wykrojnik szopki z ForArt.
Pierwsza kartka...


Druga...
Trzecia...

I czwarta...

Gwiazdkę pomalowałam inką gold z Retro Kraft Shopu.

Dziękuję, że w czasie krzątaniny przedświątecznej zaglądacie do mnie:) Szczególnie dziękuję  tym, którzy zostawiają po sobie ślad:)
Pierwszą kartkę zgłaszam do Digital PAPER na wyzwanie grudniowe Hu, hu, ha! Nasza zima zła!
Trzecią kartkę zgłaszam do Emerald Faeries na wyzwanie Christmas Red & Green

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Kartki bożonarodzeniowe cz 1

Kochani, dziękuję za tyle ciepłych słów pod kiermaszowymi postami:*
Dziś moje pierwsze kartki- większość kończy sezon świątecznego kartkowania, a ja zaczynam... W tym roku nie zdążyłam wcześniej... Papierki i pierniczki z DeaArt. Wykrojniki gałązkowe z ForArt i Na Strychu.





Pozdrawiam serdecznie:) Cdn...
PS
Kartki zgłaszam do Emerald Faeries na wyzwanie Christmas Red & Green, a także na wyzwanie Cute Card Thursday Bells and Bows oraz do Fab'n'Funky na wyzwanie Christmas.

czwartek, 11 grudnia 2014

Pokiermaszowo cz 2

Wczoraj pokazywałam ogólnie mnogość prac, a dziś konkretne moje lub kółkowe:)
Moje magnesy
...i obrazki...







Kartki z dwóch kółek od 4 do 6 klasy szkoły podstawowej i od 1 do 3 gimnazjum:


3 gimnazjum na lekcjach uczyła się techniki iris folding
tu dalej kółkowe









technika lace w 3 gimnazjum...

i znów kółkowe..



magnesy jednej z mam...

zawieszki na choinkę lub do prezentów
pachnące choinki...
jeszcze porcja kartek...
i maleńkie baletnice na choinkę... i świeczniki słoiczkowe...

Zdjęcia szare, robione o zmierzchu w szkole...Za oknem było mgliście i mżyście..Rozjaśniłam co umiałam;)
Raz jeszcze wszystkim dziękuję:)

PS
Choinki zgłaszam na wyzwanie 123 "Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie bez..." choinki;) i do Diabelskiego Młyna na wyzwanie "Choinki".
Obrazki decu z kotami zgłaszam do ScrapCafe na wyzwanie "Zwierzęta"