Szkolny kramik z różnościami

wtorek, 1 lutego 2011

bizuteria w ciemnych kolorach:)

Biżutków kilka:) Broszki i kolczyki z filcu:)
Przedstawiam ciemnogranatową rodzinkę:) Bardzo kwitnącą:)
Kuzynka- dość okazała:) z bliska...
i z daleka...;)
Teraz kolej na starszą siostrę:) Także w dwóch odsłonach;)

I siostry bliźniaczki:)Tu lekko wstydliwe ustawiły się z dala od aparatu....
...Udało mi się je przekonać,żeby pozowały z bliska;)
Odwiedziła ich bliska koleżanka:)

i na koniec dwa małe szare bobasy;)
Pozdrawiam Was bardzo ciepło. Dziękuję za wszystkie komentarze. Nieustająco zapraszam na moje 3 rozdawnictwa, widoczne na pasku bocznym:)***

niedziela, 30 stycznia 2011

Słodkości na przywołanie wiosny :) 3

To już trzecie candy, które ogłaszam. Tym razem nazbierałam różności scrapowych. Mam nadzieję,że kogoś ucieszą:)
Zasady są takie jak na innych blogach:)
1. Zamieść podlinkowane zdjęcie na swoim blogu.
2. Umieść komentarz pod tym postem( jeden).
Nie wymagam, żeby ktoś zostawał moim obserwatorem, chociaż będzie mi bardzo miło:)
Życzę wam powodzenia i czekam:)*
Pozdrawiam:)

Słodkości na przywołanie wiosny:) 2

Słodkości do decoupage. Chciałabym się podzielić z Wami serwetkami. Później jeszcze coś dorzucę.

Zasady są takie jak na innych blogach:)
1. Zamieść podlinkowane zdjęcie na swoim blogu.
2. Umieść komentarz pod tym postem ( jeden).
Nie wymagam, żeby ktoś obowiązkowo został moim obserwatorem, chociaż będzie mi bardzo miło:)
Losowanie odbędzie się 20 lutego:) Życzę powodzenia:)

Słodkości na przywołanie wiosny :) 1

Od dawna miałam ochotę zorganizować candy. Powodem jest przede wszystkim to, że wiele razy wygrałam u Was. Wszystkie inne powody, z których chciałam je organizować albo już minęły, albo jeszcze do nich daleko;)
Dlatego też chciałabym podzielić się swoimi pracami ( z tą myślą powstały).
Pierwsze candy jest bardzo wiosenne:
Zielona broszka "kapustka" i zielone kolczyki fimo na srebrnych biglach:) Nie są kompletem, ale można je nosić za to, do różnych kreacji;)
Zasady są takie jak na innych blogach:)
1. Zamieść podlinkowane zdjęcie na swoim blogu.
2. Umieść komentarz pod tym postem( jeden).
Nie wymagam, żeby ktoś obowiązkowo został moim obserwatorem, chociaż będzie mi bardzo miło:)
Mam nadzieję, że ktoś się wpisze;) Losowanie odbędzie się 20 lutego:)
Pozdrawiam:)i życzę powodzenia:)

wyróznienia:)

Chcę baaardzo gorąco podziękować za wszystkie wyróżnienia, które otrzymałam.
Pierwsze jest od Hani:)
A kolejne trzy, jeszcze w październiku otrzymałam od Sandrine, z Rosji:)



Chciałabym przekazać je Wam wszystkim, ale postaram się wybrać 10 blogów- już dawno tego nie robiłam:)
Poproszę o przyjęcie wyróżnień takie twórcze duszyczki jak:
Kasię Carrot
Oribellę
Ewika
Monikęjacka
Adę
ArteBanale
Neverending-Story
Peninię
Humkę
Betik
Ciężko było, bo wchodzę i podziwiam dużo większą liczbę blogów, co widać na moim pasku bocznym z prawej strony:) Ale skoro musiałam wybrać, zrobiłam to. Dziewczyny podizwiam Was za kreatywność, pomysłowość i za ogromne wyczucie estetyczne..., dziękuję za radość, którą odczuwam oglądając Wasze prace :)
Pozdrawiam cieplutko:)

środa, 26 stycznia 2011

kolczyki cd :)

Ciąg dalszy kolczykowych tworów:) Ostrzegam duuużo zdjęć, bo chciałam Wam pokazać całą resztę za jednym zamachem:)

Ametysty w srebrze... cały komplet
...i kolczyki samotnie;)
onyksy...
bawole oko i małe crackle
porcelanowe...
fimo wiosenne, przygotowane na specjalną okazję, która wkrótce....
lampworki "szum oceanu" monety
..i lampworki "szum oceanu" kulki plus kocie oko
agaty trawione...
myślę,że to kwarc..., ale pewna nie jestem...
agaty...
kwarc mszysty
millefiori...
oliwkowe crackle
kryształy Swarovskiego
wymarzona muszla szara- moje :)
i od spodu, bo bardzo podobają mi sie te srebrne nakładki:)
Jeśli ktoś wytrzymał, cieszę się bardzo, medal się należy:) Dziękuję za każde Wasze słowo i odwiedziny:)***
Pozdrawiam cieplutko:)

wtorek, 25 stycznia 2011

kolczyki

Po świętach zrobiłam trochę kolczyków. Dziś pierwsza partia:)
Koral i muszla szara:)
cloisonne
fimo
te też z kulkami fimo
drewniane...
i tu cała seria ażurowych drewnianych:)





Dziękuję za odwiedziny i komentarze:)***
Pozdrawiam :)