Szkolny kramik z różnościami

środa, 7 sierpnia 2019

Zakładki - DT Papelia

Witajcie.
Niedawno spędziłam fantastyczny weekend w Łodzi, gdzie w trochę okrojonym składzie spotkała się nasza sklepowa ekipa.
Przed samym wyjazdem, już w nocy tknęło mnie, że przecież nie pojadę z pustymi rękoma ;)
No cóż, zaczęło się szybkie myślenie, co mogę zrobić szybko, bo do pociągu niewiele godzin, ale żeby to coś sprawiło komuś przyjemność.
No i wpadłam:
Zakładki.
 Wzięłam się szybko za robotę i już po kilku godzinach miałam spakowane zakładki i mogłam odliczać czas do podróży ;)
Do zakładek wykorzystałam papiery,tekturki i stemple sklepowe:) 
Mam nadzieję, że się spodobały obdarowanym, mimo, że były bardzo skromne. 
Pierwsza jest całkowicie papeliowa. 
Papeliowy papier postemplowałam trzema papeliowymi stemplami, dokleiłam papeliowe wycinane kwiaty i stemplowaną tekturkę. Na koniec całość przetarłam złotą pastą woskową z Craft Style i skropiłam białą ecoliną.

 Druga miała być koronkowa, z papeliową tekturką....

 Trzecia morska, męska ze złotą rybką, przynoszącą szczęście:)

 I czwarta, stemplowana papeliowym stemplem, z ptakiem i pyszną herbatką.


Wszystkie na koniec potarłam złotą pastą woskową i pokropiłam ecoliną i przewiązałam jedwabnym sari. W męskiej zamiast sari zastosowałam dratwę.
Produkty sklepowe użyte do zakładek:
Papiery i dodatki z zestawu Kryształy Amarantu
 Papiery z zestawu List w butelce
 stemple Pismo odręczne
 stempel Dmuchawce
 stempel Motyl
tekturka wodorosty
 tekturka Serce
 i złota rybka z tego morskiego zestawu
A Wy lubicie robić zakładki?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie odwiedziny :):)

piątek, 2 sierpnia 2019

Spacerując w lawendzie...DT Craft Style

Witajcie,
jakoś ostatnio lawendowo u mnie :)
Dziś ślubna para podąża w przyszłość drogą pachnącą lawendą:)
Niech im się darzy :)
Tymczasem pokażę Wam karteczkę- moją inspirację dla Craft Style.
Mała jak dla mnie-13,5/13,5 cm:) Na papierach Stamperii, z dodatkiem pięknych papeliowych tekturek:) i odrobiny wycinania.. Plus kilka kropel porannej rosy ;)





Mam nadzieję,że się Wam spodobała:)
Ze sklepu użyłam:
Pozdrawiam serdecznie:)

poniedziałek, 29 lipca 2019

N jak Nitka -DT Kartkowe ABC

Kochani 
zapraszam Was
na kolejne wyzwanie w Kartkowym ABC.
Tym razem rządzi 
N jak Nitka.
Proste, prawda?
Ciekawa jestem jak będą wyglądały Wasze interpretacje tematu, tymczasem moja kartka :)









Zapraszam serdecznie na wyzwanie. 
Zapraszam też do zaglądania do mnie, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :*
Miłego wieczoru :)
Ps
Dziś mija 10 rocznica założenia tego bloga...
Dziękuję Wam za tyle lat wspólnych :*
Coś czuję, że muszę słodkości przygotować ;)

środa, 24 lipca 2019

Rustykalna kartka urodzinowa dla Papelii

Dzień dobry. Zapraszam na moją inspirację dla Papelii:)
Dziś chcę Wam pokazać rustykalną, sielską kartkę urodzinową (oczywiście formatu A5), 
która miała być dla pary jubilatów, czyli kartka damsko - męska. 
Wybrałam dla nich taki wakacyjny klimat, lawenda susząca się w słońcu zawieszona na sznurach, razem z drewnianym serduchem, bardzo urodzinowym, z papeliowymi cyframi:) 
Właśnie ktoś otworzył okiennice, zrosił kwiaty, i za chwilę wyruszy na rowerową przejażdżkę...
Wokół dmuchawce (papeliowe), zieleń traw i mchów, i kwiaty...
Mnie się taki klimat podoba a Wam?





 delikatny środek w tym samym klimacie :)
 I ta sama kartka w słonku:)
Ze sklepu użyłam:
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszystkie odwiedziny:)

środa, 17 lipca 2019

Ślub na Hawajach... - DT Craft Style

Kochani, 
u mnie nadal ślubne klimaty...
Tym razem morze, wiatr i ptasie trele i daleka, daleka podróż...
Mam nadzieję, że czujecie ten klimat, patrząc na tę kartkę...
Taki właśnie był ślub, na który ją tworzyłam...
A dziś pokazuję w Craft Style:)
Format oczywiście A5. Piękny papier Ciao Bella The Sound of Spring, piękna papeliowa maska Skrzydła Anioła, gesso, papeliowe tekturki, gipiurowe elementy, sizal, zielona farba z Pentart Białe Złoto, biały brokatowy wosk Pentart, którym wykończyłam całą kartkę, róże, perełki na żyłce i kilka kropel rosy :)





 A w środku piękny cytat...
 i kieszonka na pieniądze 
 Tu widać wykończenie lśniącym woskiem...
  ...i na koniec jeszcze raz rzut oka na całość :)
Do wykonania tej kartki użyłam :
Mam nadzieję, że się Wam spodobała :)
Dziękuję za każde dobre słowo :*

środa, 10 lipca 2019

Kartka urodzinowa - DT Papelia

Dzień dobry,
dziś lawendowo i papeliowo będzie:)
Duża kartka na 60 urodziny  z papeliowymi tekturkami. 
Sporo wycinania, a efekt oceńcie sami :)


Cyfry pokryłam crackle dwuskładnikowym Pentart.
 W innym świetle


Użyłam:
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie odwiedziny :)