Szkolny kramik z różnościami

czwartek, 16 kwietnia 2015

Zaproszenia komunijne-kolejna porcja

Znów perłowo - kremowe, ale inny wzór. Podobny pokazywałam w nowych wzorach zaproszeń. Kielichy ze Scrapińca.




Dziękuję za miłe słowa, które pozostawiacie.
Dobrej nocki:)

Zaproszenia komunijne

...kremowo-perłowo-złote. Nowy wzór i od razu cała seria:)


Dziękuję za każde dobre słowo, które tu zostawiacie:) Dziękuję za życzenia:)
Dobrej nocki:)

czwartek, 9 kwietnia 2015

Kartki wielkanocne z motywem religijnym

Już po świętach, ale u mnie została ostatnia porcja kartek wielkanocnych, wiec dziś je wrzucam. Tym razem z cytatem religijnym- to nowe stemple z Agaterii.
Do pierwszych trzech kartek wykorzystałam kaszmirowe papiery z DeaArt, w różnych zestawieniach:)


W tej kartce użyłam niezapominajkowego papieru z Magicznej Kartki:)

A tu już mały hurcik bardzo delikatnych kartek z motywem Chrystusa Zmartwychwstałego. Bazą były papierki z DeaArt i Galerii Papieru.

Dziękuję za każde pozostawione słowo:)
Cieszę się, że podobała się Wam moja kartka wyzwaniowa. Mam nadzieję, że skusicie i weźmiecie w nim udział:)
Miłego wieczoru:)

poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Challenge 62, Let's Get Arty

Tym razem należy wykorzystać wzór na papierze lub tkaninie i stworzyć z jego udziałem swoją pracę. Następnie trzeba wstawić dwa zdjęcia- jedno z papierem, który był wykorzystany i drugie ze swoją pracą. Na stronie Let's Get Arty są inspiracje naszego DT. Mam nadzieję, że dzięki nim lepiej zrozumiecie o co chodzi w wyzwaniu i chętnie weźmiecie w nim udział. Zapraszamy serdecznie. A teraz moja propozycja:
Papier, z którego wycięłam kwiatki...
 ...i kartka z wyciętymi bukietami:)



Pamiętajcie, że jeśli chcecie wygrać nagrodę, to zgłaszacie pracę tylko na nasze wyzwanie, jeśli zgłosicie na więcej wyzwań, wtedy możecie zdobyć wyróżnienie:) Na zgłoszenie macie czas do 30 kwietnia (czasu australijskiego).
http://letsgetshabby.blogspot.com/2015/04/challenge-62.html

Dziękuję Wam za wszystkie życzenia i komentarze:) Pozdrawiam świątecznie:)


środa, 1 kwietnia 2015

Trzy kartki wielkanocne

z grafikami i na papierkach z DeaArt. Pierwsza kartka na papierze z Magicznej Kartki:)
Pierwsza kartka:


Druga:


I trzecia:)


I wszystkie trzy razem:)
Dziękuję za wszystkie komentarze:) Przepraszam, że nie odpowiadałam na nie. Nadrobię to, bo już mam działający sprzęt:)
Kartki zgłaszam do Emerald Faeries Challenge na wyzwanie Spring Flowers/Easter

piątek, 27 marca 2015

jajeczka wielkanocne:)

Nie mogło się obejść bez kartek jajek:) Na bazie papierów z DeaArt.
Białe róże z kalki technicznej, ta lekko zaróżowiona to mój eksperyment z kredkami akwarelowymi na kalce;)
na wesoło;)

i znów papiery z DeaArt




Dziękuję Wam za każde pozostawione słowo:) Przepraszam, że rzadko teraz bywam, ale po pierwsze mam pożyczony komputer i bardzo wolno chodzi, po drugie czas bardzo mi się skurczył i zupełnie nie wyrabiam...
Dobrej nocki:)
Ps
Kartki zgłaszam na wyzwanie Cute Card Thursday Easter.