Tym razem kartki, w których wykorzystałam papiery i stemple z Lemonade:)
Podobało mi się wycinanie, więc na tych nie koniec;)
Pierwsza aż w trzech ujęciach, bo nie mogłam się zdecydować;)


Druga tylko w dwóch:)


Dziękuję Wam za wszystkie przemiłe słowa, które zostawiacie. Ogromnie mnie cieszą:)
Kwiaty jak krokusy, przylaszczki i tym podobne, więc znów zgłaszam na
wyzwanie szufladowe:)