środa, 12 października 2011

CraftShow i wspomnienia:)

W sobotę był u nas CraftShow:) Byłam na każdym z dotychczasowych, ale tym razem postanowiłam się dokształcić:) Tak więc wzięłam udział w warsztatach sutaszowych prowadzonych przez Calistę i w warsztatach ze scraporigami prowadzonych przez Oribellę. I jedne i drugie rewelacyjne... Tak pilnie się uczyłam, że praktycznie przeleciałam tylko stoiska sklepowe- i nakupiłam przede wszystkim sznurków, w pędzie zagadnęłam to tu to tam i impreza się skończyła:) Wróciłam baaaaaaardzo zadowolona... i trwam w tym zadowoleniu do dziś:):):)
A teraz kilka zdjęć z warsztatów sutaszowych, które zrobiła moim aparatem Calista ( bo ja nie miałam czasu, tak ciężko pracowałam;) Dziękuję Olu:)
Ta skupiona osóbka w czerni po prawej, to ja:)

Tu widać troszkę jak obszywam;) Jak skończę całość, to wtedy pokażę;)
To były jedyne zdjęcia, bo później z wrażenia już nie wyjęłam aparatu;) I tak dobrze,ze chociaż przez chwilkę pamiętałam,że go mam:)
Na warsztatach origami zdjęcia robiła Oribella, więc u niej je będzie można zobaczyć:)
Dziękuję wszystkim za doskonałą zabawę i cudną atmosferę:)
PS. Po tej całej uczcie warsztatowej czekał mnie w domu jeszcze deser:) Linka uznała, że moje twórcze wytworki zasługują na wyróżnienie:) Linko dziękuję Ci ogromnie:) Cudowne uczucie być docenionym:) Wasze komentarze także powodują, że tak się czuję:) Mają moc;) Dziękuję Wam za nie:)
Przede wszystkim dedykuję to wyróżnienie Caliście i Oribelli, w podziękowaniu za moje twórcze uniesienia, nie tylko na warsztatach, również oglądając ich prace na blogach:)
Jest jeszcze całe mnóstwo inspirujących mnie osób:) Widać to, myślę, na pasku z lewej, gdzie umieszczam adresy Waszych blogów, gdzie lubię wpadać i podziwiać to co stworzycie:) Dlatego będzie mi miło jeśli poczęstujecie się tym wyróżnieniem:)
Pozdrawiam i życzę Wam dobrej nocki:)

9 komentarzy:

 1. ale koniecznie pokaż, co udało ci się na warsztatach stworzyć!!! tych sutaszowych cudeniek jestem ciekawa szczególnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, tak Ludeczko, pokazuj swoje dzieło :) cieszę się, że się spotkałyśmy chociaż żałuję, że nie udało się za bardzo pogadać :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie za wyróżnienie:* Oj działo się, działo na CraftShow:)))Za mało czasu, choc cały dzień zajęty i przemiło spędzony czas:)))Jak Cie znam, to wkrótce pokażesz sutaszowe cudeńka, ja swojego nie ruszyłam, ale niteczki dokupiłam, a jakże;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Wam fajnie,ja żałuję, że Kraków tak daleko...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę, że byłam na Craftshow:)
  Cieszę się także, że poznałam tak zdolne i fantastyczne osoby.
  Dziękuje za bardzo miło spędzoną sobotę, pomoc w trakcie zajęć i zainteresowanie.
  Obiecuję zaglądać tutaj stale i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.
  PS. Nawet zaczepiłam się na zdjęcia:)

  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie warsztaty to musi być wspaniała sprawa;)
  Bardzo jestem ciekawa Twoich sutaszowych dzieł
  dla mnie to magia;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale się nagadałyśmy!!!!!! hi hi wszystko przez te warsztaty!!!((( jak będziesz tak dziubolić jak na zdjęciu to znowu szyja Ci wysiądzie....(((( podnoś ręce wyżej )))

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe wspomnienia i niesamowite warsztaty. Dla mnie magia te sutaszowe działania ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. a gdzie Twoje sutaszszszszsz(ż)owe cudeńka? Pochwal się nimi wreszcie.
  Pozdrówka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione słowa:) Bardzo motywują:)