środa, 6 marca 2013

Czekanie na wiosnę z "Rudą" :)

Stempel z Rudą kupiłam w Montażowni, jak się tylko tam pojawił...,ale nieustannie czekał na swój czas... Oglądałam wiele razy, zachwycałam się tą nostalgiczną dziewczyną... i odkładałam, bo jeszcze nie teraz...:)
Aż niespodziewanie, niezasłużenie...dostałam prezent od Maryś, za to że tak się cieszyłam wygraną w Jej candy, którego nie wygrałam - no sobie źle policzyłam;)  No i ta Dobra Duszyczka przygotowała dla mnie niespodziankę... Ależ się cieszyłam!!!
Postanowiłam oczywiście podziękować najpiękniej jak potrafię i przygotowałam komplecik. Kartkę z Rudą ( która jest projektu Maryś właśnie), która w okienku przybranym stemplowanymi tulipanami i innymi wiosennymi kwiatkami, zamyślona wygrzewa twarz w pierwszych promieniach słonka:) Dołożyłam motylki, spękałam rameczkę, dodałam taśmę papierową washi w pismem, troszkę mikrogranulek, kilka kropel rosy...
I kilka zbliżeń na szczegóły:)

W komplecie do kartki zrobiłam zakładkę do książki:)

Stempel z Agaterii:)Zgłaszam więc zakładkę na stemplomanię marcową:)

Tu komplecik w całości:)
A teraz piękny prezent od Maryś..zeszyt w uszytej przez Nią lnianej okładce z....... Rudą oczywiście:) I taki personalny!! Byłam wzruszona..
Tym bardziej, że Ruda przypomina mnie sprzed...., no z czasów studiów na ten przykład;) Jakoś tak mi się osobiście skojarzyła...Maryś dziękuję:)***
Dziękuję Wam za tyle ciepłych słów, które u mnie zostawiacie:)*
Kartkę zgłaszam do Artimeno na Wyzwanie Tulipanowe.
Do Everybody-Art-Challenge - Motyle
Dobrej nocki:)