niedziela, 17 maja 2015

Komunijnie:)

W sobotę moja klasa miała I Komunię Świętą. Bardzo czynnie uczestniczyłam w ich przygotowaniach do tej ważnej uroczystości. Min. zaadoptowaliśmy całą klasą Michelinkę z Republiki Konga i będziemy przez trzy lata wysyłać pieniądze na jej wyżywienie, naukę i ubranie... Zrobiłam duże stojące serce z birmaty, które dzieci niosły w Darze do Ołtarza. Na zdjęciu formatu A4 widzicie naszą Michelinkę:) Otoczyłam ją bukietami kwiatów, w większości własnoręcznie przeze mnie zrobionych. Wokół serca perłową pastą strukturalną (z użyciem szablonu) namalowałam pnące bluszcze... Na koniec na naszym sercu przysiadło kilka zwiewnych motyli...
i kilka zbliżeń...

Serce zgłaszam na wyzwanie 63 w 123 scrapuj Ty i do Altair Alt na wyzwanie PasteLove, bo tu i rodzaj miłości jest i pastelowe kolorki;)
Przygotowałam też pamiątki dla moich dzieciaków. Mam nadzieję, że się im spodobały:) Dziękuję,że zaglądacie do mnie i za każde pozostawione słowo:) Pozdrawiam:)


22 komentarze:

 1. Ojej! Ale cudne to serducho! Kwiatuszki prześliczne. Piękne pamiątki poczyniłaś dzieciakom. Na pewno bardzo im się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny gest i śliczne serduszko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały pomysł z tą adopcją, i piękne kartki i piękne kwiatki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludeczka ukłony w Twoją stronę, tyle serca w tych wszystkich pracach widać, mają dzieci wspaniałą wychowawczynię:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rety, oniemiałam! Adopcja, kartki, kwiatki, ale najważniejsze - ile serca!!! Ludko, jesteś niesamowita, obiema rękami podpisuję się pod komentarzem OriBelli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z serca dziękuję Kasiu za takie ciepłe słowa:)

   Usuń
 6. Świetne kartki. Piękne serce. Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały gest z tą adopcją, serducho jest piękne! Karteczki też są urocze, dzieci będą miały śliczne pamiątki. Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ się napracowałaś :) Piękny efekt!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludka tak po cichu cały czas od kilku lat Cię podziwiam i dopinguję Twoim pracom i Twojej wielkiej pracowitości... A dziś oniemiałam i dziękuję Ci za Twoje wielkie serce, które nie tylko potrafi patrzeć w kierunku potrzebujących ale również potrafi skierować serce dzieci w kierunku pomocy innym. To co robisz jest super! Renata K.P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana dziękuję za takie miłe słowa:) Z całego serca:)

   Usuń

Dziękuję za pozostawione słowa:) Bardzo motywują:)